דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

כאב כרוני? זוזו על זה!

סובלים מפיברומיאלגיה או כאבי גב כרוניים? פרויקט חדש משותף של מרפאת הכאב והשירות לפיזיותרפיה של הלל יפה מציע לסובלים מכאב כרוני לקחת חלק בקבוצה ייעודית לפעילות גופנית
2/02/2020

 

 

מדובר בקבוצה ייעודית שעיקרה (ושמה) - "תנועה כטיפול בכאב". הנחיית הקבוצה וההדרכה בה נעשות על ידי פיזיותרפיסטית מוסמכת, בעלת תואר ראשון בחינוך גופני – איריס גרונאו.

הסדנה מתמקדת בשיפור איכות החיים והתמודדות עם הכאבים באמצעות פעילות גופנית ותנועה ומיועדת לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים כגון פיברומיאלגיה, כאבי גב כרוניים ועוד. היא תתקיים באופן קבוע בימי שני, בשעה 16:00.

 

"הרעיון לסדנה מתבשל כבר מספר חודשים מתוך הבנה וידע כי אחד המרכיבים החשובים בטיפול בכאב כרוני הוא פעילות גופנית, מסבירה מנהלת השירות הפיזיותרפי במרכז הרפואי הלל יפה יעל קרבס כהן, שיזמה את הקבוצה יחד ד"ר מדברי. "לכאב כרוני קיימים לא מעט מיתוסים ואמירות כגון: 'אם כואב סימן שנגרם נזק', 'כיפוף והרמה יחמירו את כאבי הגב שלי', 'אין פתרון לכאב הכרוני שלי ולבעיה התפקודית שיצר', וכדומה. אנחנו שומעים אותם הרבה מאנשים שסובלים מכאבים כרוניים. בקבוצה נדבר על המיתוסים השונים ונבצע תרגילי חיזוק, גמישות ועוד על מנת לשפר את הכוח והסבולת ולהיטיב את היכולת להתמודד עם הכאב".

 

חשוב לדעת שכמות המפגשים בקבוצה אינה מוגבלת. כל מפגש הוא בעלות סמלית של 40 שקלים בלבד.

 

על המעוניינים להירשם לסדנה להצטייד בהפניה מרופא המשפחה המאשר הצטרפות לקבוצת תרגול שמועברת על ידי פיזיותרפיסטית. כמו כן, אם המטופל נמצא במעקב אורתופד/ נוירולוג/ראומטולוג/נוירוכירורג יש להצטייד באישור גם מהם.

 

לפרטים ולהרשמה: שירות הפיזיותרפיה 04-7744567, 04-7744380,או בדוא"ל: yaelk@hymc.gov.il

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד