דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

לידה פעם בארבע שנים: זאת ש"פספסה" וזאת שלא

11 אימהות ל-11 תינוקות חדשים נולדו בתאריך 29.2.2020, תאריך של פעם בארבע שנים. והייתה גם יולדת אחת ש"פספסה" את התאריך וילדה שש דקות לפני שהתאריך נכנס לתוקף
1/03/2020

יום שבת האחרון היה יום רגיל בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה, אבל הרבה פחות רגיל ל-11 יולדות שילדו בתאריך 29.2 – תאריך שמשמעותו חגיגת יום הולדת רק פעם בארבע שנים.

 

לחנין בשר, בת ה-38 מפורדיס, ולהילה בן משה, בת ה-38, מפרדס חנה-כרכור, לא באמת היה אכפת מהתאריך. שתיהן רק רצו שהלידה תעבור בשלום. בשעה 00:45 ילדה חנין בן בריא, שני במספר, במשקל 3.088 ק"ג, ובשעה 3:55 ילדה הילה בן משה את בנה (השלישי, אחרי בן ובת שמחכים בבית) במשקל 3.350 ק"ג. שתיהן צוחקות על כך ש"הילדים יחגגו יום הולדת פעם בארבע שנים ויישארו צעירים תמיד, כי בגיל 80, עדיין יחגגו, לכאורה, רק 20".

 

לעומתן, אנה בלומברג, בת 36, תושבת קיבוץ עין שמר, ילדה את בנה הבכור, ב-23:54, בדיוק שש דקות לפני שנכנס 29.2. אנה מודה שעשתה מאמצים לא קטנים כדי שהתאריך לא יהיה דווקא 29.2, כי "לא רצתה שיהיה מסובך לחגוג יום הולדת כל שנה".

 

עם זאת, כל האימהות מסכימות שמדובר ב"תאריך שונה ואחר, אבל העיקר שהילד יהיה בריא". פעם בארבע שנים או לא, כולם יחגגו יום הולדת בכל מקרה.

 

 


אנה בלומברג וחנין בשר עם התינוקות הרכים

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד