דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

מנהלת חדשה ליחידה לאונקולוגיה ב"הלל יפה" – ד"ר ולריה סמניסטי

ד"ר סמינסטי נכנסת לנהל יחידה שהוקמה לפני כשבע שנים בלבד ואשר נותנת למטופלים מענה היקפי נרחב הנדרש לכך בחדרה והסביבה. ד"ר סמניסטי: "האתגר כאן הוא רב, חשוב לי לתת מענה היקפי לכל מטופל ומטופל"
9/03/2020

 
ד"ר ולריה סמניסטי

ד"ר סמניסטי בוגרת לימודי רפואה, בהצטיינות, בלוגנסק אוקריאנה. עלתה לארץ בשנת 2004 וכיום תושבת חיפה. בתום לימודי הרפואה ביצעה התמחות בילדים ולאחר מכן בקרדיולוגיית ילדים. עם הגעתה לישראל, ולאחר שעברה את מבחני הרישיון הנדרשים לעיסוק ברפואה, החליטה לבצע התמחות נוספת, הפעם בתחום התובעני של אונקולוגיה. את ההתמחות, אותה ביצעה בבית החולים רמב"ם בחיפה, סיימה בהצטיינות, ושימשה במהלך 13 השנה האחרונות כמתמחה ולאחר מכן רופאה בכירה במרפאת גידולי מערכת העיכול (ובעיקר סרטן הלבלב) של רמב"ם. היא חתומה על מחקרים בתחום סרטן הקיבה, הלבלב ודרכי השתן, וחברה באיגוד האונקולוגיה הישראלי, האמריקאי והאירופאי.

 

כאמור, היחידה לאונקולוגיה של המרכז הרפואי הלל יפה הוקמה בשנת 2013, ונותנת כיום מענה ללמעלה מ-2,500 מטופלים בסביבת בית החולים.

 

בין תכניותיה של ד"ר סמניסטי: הגדלת צוות היחידה לאונקולוגיה והגדלת המתחם שבו ניתנים כיום הטיפולים, זאת לאור הגידול הרב במספר המטופלים להם ניתן מענה במסגרת היחידה. עוד בכוונתה להתחיל מחקרים קליניים, להמשיך מחקרים קיימים ולבצע מחקרים פנימיים, וכן לקיים ישיבות מולטי- דיסציפלינריות בתחומים מערכת העיכול, אורולוגיה ופולמונולוגיה.

 

"נכנסתי ליחידה שצרכי מטופליה רק הולכים וגוברים", מציינת ד"ר סמניסטי, "האתגר כאן הוא רב, וחשוב מאוד להגדיל את כוח האדם המטפל, וכן להגדיל את המרחב בו ניתנים הטיפולים. אני יודעת שקיימות תוכניות להרחבת פעילות היחידה לטובת המטופלים בה. לי, כרופאה, חשוב כי יינתן מענה היקפי לכל הבא בשערינו".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד