דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

משכן חדש למרפאת בריאות הנפש מבוגרים (מרכז שלו)

המרפאה הוותיקה של המרכז הרפואי הלל יפה תפעל מ-8 בנובמבר 2020 בבניין חדש במתחם הוילג' בחדרה, ותמשיך לתת מענה למבוטחי כל קופות החולים בכל הפלטפורמות, כולל שירותי רפואה אונליין
3/11/2020

שירותי המרפאה לבריאות הנפש למבוגרים, שניתנו עד כה במתחם בית החולים עצמו, הועברו מ-8 בנובמבר 2020 למתחם החדש, במסגרת ריענון ושיפור תנאי קבלת השירות. המרפאה תהיה מעתה בבניין במתחם קניון "מול החוף" (הוילג') בחדרה, ברחוב שכטמן 10.

 

המרפאה הוותיקה, בניהולה של ד"ר אלה לנדא, זכתה לריענון גם בשמה, ותיקרא מהיום גם "מרכז שלו". המרפאה תמשיך לפעול במתכונתה הרגילה אשר כוללת מענה למטופלי כל קופות החולים. בהתאם לרוח התקופה, ניתן גם שירות במתכונת אונליין (טלמדיסין) וכן טיפול נפשי שיחתי פרטני וקבוצתי באמצעות טיפול מרחוק.

 

מנהלת מערך בריאות הנפש של המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר אפרת סיטי אליפז: "הצוות המקצועי והמנוסה שלנו עומד לרשות הקהל בהתמודדות עם קשיי תקופה זו ובכלל. אנו רואים עלייה בתחלואה הנפשית ועל כן הקמנו צוות טיפול במצבי משבר, אשר נותן מענה בזמינות גבוהה. אנו שמים דגש על טיפול קבוצתי ומפתחים במקביל מספר קבוצות טיפוליות לשלל מצבים. נמשיך לשמור על רצף טיפול עם מערכות השיקום, הרווחה והטיפול באזורנו וכחלק ממערך בריאות הנפש במרכז הרפואי הלל יפה".

 

שעות פעילות המרפאה לא השתנו והן בימים א' עד ה', בין השעות 08:00 ל-16:00 מענה טלפוני: 04-7744835/6, דוא"ל: psycho@hymc.gov.il

 

 


ד"ר אלה לנדא וד"ר אפרת סיטי אליפז בפתח המרפאה החדשה

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד