דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

היענות שיא לחיסון

עובדי המרכז הרפואי הלל יפה סיימו השבוע את מלאי החיסונים שהועבר לבית החולים לחיסון הראשון. למעלה מ-55% אחוז חוסנו, נתון שממקם את "הלל יפה" בין חמשת בתי החולים הראשונים בארץ במתן החיסון לעובדים
24/12/2020

השלב הראשון במתן חיסון נגד נגיף קורונה לעובדי המרכז הרפואי הלל יפה עבר בהצלחה רבה, עת אזל כבר ביום הרביעי לחיסונים כל מלאי החיסונים שקיבל בית החולים, וחוסנו למעלה מ-55% מעובדי המרכז הרפואי. מדובר בהיענות שיא, שממקמת את "הלל יפה" בין חמשת בתי החולים הראשונים בארץ במתן החיסון לעובדים.  

 

על המבצע המורכב, שדרש רישום מראש, זימון פרטני, מתן חיסון, הסברים והרבה תכנון יעיל מקדים, היה ממונה צוות שכלל את הנהלת המרכז הרפואי, צוות סיעודי בכיר, צוות לוגיסטיקה ותפעול, צוות בית המרקחת ועוד. במהלך ארבעה ימים מרוכזים היו אלו אחיות ואחים בכירים שנתנו את החיסונים לעובדים, בשילוב ידיים של צוות הפקידות של מרפאות החוץ. בית החולים גם סייע במתן חיסון לעובדים מבתי חולים עמיתים באזור – שוהם, שער מנשה, לב השרון ועוד. החיסון השני יינתן, כנדרש, לאחר 21 יום.  

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, שהיה ראשון המתחסנים: "השבוע היינו עדים לאירוע היסטורי של התחסנות הצוותים המטפלים בבית החולים כנגד תחלואת הקורונה. הייתה הירתמות עצומה בבית החולים, הן של הצוותים שהתארגנו והתנדבו לחסן ועשו זאת במקצועיות ו״יד קלה״, והן של העובדים, שהבינו את חשיבות ההתחסנות למיגור הקורונה. הייתה התנהלות מופתית ושקטה בדרך לנצח את הרעש שהקורונה הביאה עלינו".   

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד