דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

בהלל יפה החלו במתן המנה השנייה לחיסון נגד נגיף הקורונה

שלושה שבועות מיומו הראשון של מבצע החיסונים נגד נגיף קורונה, החלו במרכז הרפואי הלל יפה היום, 10.1.2021, במתן המנה השנייה של החיסון, כנדרש
10/01/2021

כ-60% מכלל עובדי המרכז הרפואי קיבלו את המנה הראשונה ובימים הקרובים צפויים לקבל את המשכה. בכדי לציין את המשך האירוע ההיסטורי קיבל כל מתחסן במתנה ספל וצמיד ממותג "התחסנתי לקורונה".

 

בתוך כך, בבית החולים פועלות שתי מחלקות למאומתי קורונה, כשהן בתפוסה מלאה. נכון להיום מאושפזים 58 מטופלים, מתוכם 31 במצב קשה, מהם חמישה מונשמים, 16 במצב בינוני והשאר קל.

 

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ: "אנו מתקדמים בשני מישורים למיגור תחלואת הקורונה – מישור המניעה ומישור הטיפול. אני שמח על ההיענות הרבה של הצוותים שלנו למתן החיסון, ובמקביל מודאג מהעלייה בכמות המטופלים ומחומרת מחלתם במחלקות הקורונה שלנו. אנו עומדים בפני פתיחתה מחדש של מחלקה נוספת לטיפול בחולי קורונה, ומשמעות הדבר היא סגירתה של מחלקה פנימית ועלייה נוספת בעומס הרב במחלקות הפנימיות. אני קורא לציבור להמשיך ולהקפיד על כללי הריחוק החברתי, עטית המסכה וההיגיינה האישית, וכמובן, ללכת להתחסן. כולי תקווה שאם נפעל כאמור נחזור בקרוב לשגרת חיינו".

 


הצוות הבכיר של חדר הלידה של הלל יפה מתחסן בחיסון השני לקורונה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד