דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תרומה מחשמלת

ועד העובדים של חברת חשמל - מרחב צפון, בתיווכו של יו"ר עמותת הידידים של הלל יפה משה מורג, תרם 50 אלף שקל לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ לב חדשה במרכז הרפואי
3/05/2021

נציגי ועד העובדים של חברת החשמל - מרחב צפון הגיעו השבוע למרכז הרפואי הלל יפה כדי להעניק שיק בסך 50 אלף שקל - תרומה לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ לב חדשה ב"הלל יפה".

 

היחידה לטיפול נמרץ לב, הידועה ברמתה המקצועית הגבוהה, משתרעת כיום על שטח של כ-200 מ"ר בלבד, ולא שופצה במשך שנים רבות. הנהלת בית החולים הכינה תכנית מקיפה הכוללת הרחבה של שטח המחלקה לכ-600 מ"ר, תוך אבזור היחידה בציוד הרפואי המתקדם ביותר, דבר שיאפשר מתן טיפול רפואי איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתנאי אשפוז מתקדמים ונוחים עבור המטופלים, בני המשפחה והצוות הרפואי.

 

במסגרת הבאת התרומה, נפגשו נציג ועד העובדים מר רחמים שמעוני ומנהלת הרווחה גב' יפית שגיב, עם הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה והודו להם על הטיפול המסור בעובדים וגמלאי חברת החשמל בשנה כה מאתגרת של התמודדות עם נגיף הקורונה.

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, המנהל האדמיניסטרטיבי ד"ר אמנון בן משה ויו"ר עמותת הידידים של בית החולים מר משה מורג, שסייע בהבאת התרומה, הודו מקרב לב לנציגי הוועד על התרומה המכובדת, התמיכה, השותפות והפרגון לבית החולים לאורך השנים.

 


נציג ועד העובדים של חברת חשמל - מרחב צפון מעניק את הצ'ק למנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד