דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

סגן שר הבריאות בביקור במרכז הרפואי הלל יפה

20/02/2011

ביום חמישי החולף, 17 בפברואר 2011, הגיע סגן שר הבריאות, ח"כ הרב יעקב ליצמן, למרכז הרפואי הלל יפה, זאת במסגרת ביקורים שהוא נוהג לערוך בבתי החולים השונים, ועקב הזמנתו של פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי.

 

במהלך הביקור הוצגה בפני סגן השר ליצמן פעילות בית החולים וכן כל הנושאים המרכזיים שעימם נאלץ להיאבק ביומיום – מצוקת האשפוז, מצוקת כוח האדם, היעדר התקנים והמצוקה בתשתיות הולמות ובהשגת תקציבים לתפעול בית החולים. בין הבעיות שהועלו: הצורך הדחוף במיטות אשפוז נוספות, במיוחד בטיפול נמרץ כללי, וכן הצורך בחדר צנתורים נוסף ובשיפור תנאי האשפוז ביחידות אלה ובמחלקה לפסיכיאטריה.

 

מר ליצמן אף סייר במחלקה לרפואה דחופה של "הלל יפה" ובמחלקה לפסיכיאטריה, שבה, לאחר שהייה של מספר דקות בלבד, הבהיר למשתתפים כי אין צורך בהסבר נוסף לגבי הצורך בתקציב לשיפור התשתיות.

 

בסיום הביקור הבהיר סגן השר ליצמן לפרופ' אורן ולחברי הנהלת בית החולים, כי הוא רואה חשיבות רבה בשמירה על תפקודה התקין של הרפואה הציבורית וכי הוא מבטיח כי יפעל לשם השגת התקציבים הנדרשים לקידום בית החולים והאוכלוסייה אותה הוא משרת, בהקדם האפשרי.

 

מלבד חברי ההנהלה הבכירה של בית החולים ויו"ר הוועדים, הוזמנו ונכחו בביקור בכירים במשרד הבריאות, ביניהם: ראש המינהל הרפואי, ד"ר חזי לוי, ראש מינהל התכנון וסמנכ"ל בכיר, מר יהודה רון, חשב המשרד, מר דודי גרשנוביץ, ונציג אגף התקציבים וראש יחידת בתי החולים, מר יונתן גרין.

 

 


סגן השר מקבל הסבר מפרופ' אורן בתוך חדר הטראומה

 

 


סגן שר הבריאות בביקור במיון. מימין לשמאל ד"ר אשקר מנהל המיון, פרופ' אורן,
ד"ר אמנון בן משה המנהל האדמינסטרטיבי וסגן השר. צילומים: ציון יחזקאל

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד