דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

שביתת מנהל ומשק – החולים שוב נפגעים

יום ראשון לשביתת עובדי המנהל והמשק במרכז הרפואי הלל יפה וכבר ניתן לראות את מה שהיה ברור כבר אתמול – ללא עובדי מנהל ומשק וללא כוחות העזר בית החולים עומד מלכת
15/07/2021

במסגרת השביתה לא ניתנים שירותים לחדרי ניתוח, וכן לא ניתנים שירותי ניקיון ואחזקה, שירותי חלוקת מזון, שירותי מזכירות, שירותי קבלת קהל במרפאות חוץ ועוד. המשמעות – עיכוב בהעברת חולים בין המחלקות או לחדרי הניתוח, הצטברות כביסה מלוכלכת והיעדר צוות להחליפה או להביא חדשה, אין קבלת קהל במרפאות בהיעדר מזכירות, צוותי רפואה וסיעוד נאלצים לבצע עבודות שינוע מטופלים בנוסף על עבודתם הרגילה ועוד.

 

המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים ד"ר אמנון בן משה: "תוצאות השביתה קשות מבחינת בית החולים. מהבוקר זורמות פניות של אחיות אחראיות ורופאים שמדווחים על צרכים בסיסיים מול המטופלים, שאינן זוכים למענה והם חיוניים על מנת לאפשר את הטיפול הרפואי. חולים לא יכולים להמשיך להיות מטופלים כראוי ללא החלפת מצעים, ללא פינוי אשפה מהמחלקות והמרפאות, ללא מענה טכני למכשור וציוד רפואי ו/או מערכות אלקטרומכניות ועוד. עובדי המנהל והמשק פועלים במתכונת חירום מצומצמת בלבד והיכולת שלנו לתת מענה לכל אלו הולכת ופוחתת. ככל שעוברות השעות נעשה יותר ויותר קשה ומורכב".

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ: "מדובר במאבק מהותי ביותר, הנוגע לבטיחות ואיכות הטיפול ומתן שירותי רפואה במערכת הבריאות. יש להוסיף תקנים בכל התחומים הנוגעים למנהל ומשק וכן לשפר את תנאי העסקת העובדים, כל זאת בהלימה לצרכים של מערכת הבריאות בעובדים מקצועיים ומיומנים ובמספר העונה לדרישות ההולכות וגוברות במנהל ומשק, על מנת לעמוד בסטנדרט טיפולי הולם".

 


מרפאות החוץ במרכז הרפואי הלל יפה. ביום רגיל המסדרון מלא

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד