דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

יוצרים קשר עין

שירות חדש, פרי שיתוף פעולה בין בית הספר לסיעוד של הלל יפה, אחראי הנגישות בבית החולים ומוקד זימון תורים, מאפשר ליווי של בעלי לקויות ראייה ועיוורון כבר מרגע הגעתם לבית החולים ובמהלך כל האשפוז
2/08/2021

השירות החדש מקנה למטופל עם לקות ראייה או עיוורון הנדרש לזימון תור וליווי במרכז רפואי הלל יפה, לקבל מענה כבר מרגע המענה הטלפוני של מוקד זימון התורים בבית החולים ועד לרגע הגעתו ולאורך הטיפול בו, בין אם הגיע למרפאות החוץ ובין אם נדרש לאשפוז.

 

"אנחנו, במרכז הרפואי הלל יפה ובבית הספר האקדמי לסיעוד, חדורי מטרה להקל, ככל הניתן, על מטופלים המגיעים לבית החולים, תוך מתן שירות מיטבי ומותאם", מציינת מנהלת בית הספר לסיעוד ד"ר מירב בן נתן, שהסטודנטים שבאחריותה יהיו מי שילוו את המטופלים בפועל.

 

כיצד זה מתבצע?

 

אופן קבלת השירות פשוט: פנייה לטלפון זימון התורים של המרכז הרפואי, שמספרו 04-7744252, במסגרת המענה הטלפוני יכולים כבדי ראייה ועיוורים לבחור את קבלת שירות המלווה; צוות מוקד זימון התורים מפנה את הבקשה לבית הספר לסיעוד; בית הספר לסיעוד, באמצעות רכזת הנושא, מקשר בין סטודנט לבין המטופל, בתיאום מול המחלקה.

 

"מדובר בשירות, שללא ספק, אפשר לנו לבצע הנגשה נוספת של שירותי רפואה הניתנים בבית החולים", מסכם עוזר המנהל האדמיניסטרטיבי ואחראי לנגישות בבית חולים אלכס גרינמן.

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד