דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

מועדון "שלישי רפואי" יוצא לדרך

1/12/2021

 

רוצים לדעת איך מגבסים? מה ניתן לראות דרך אולטרה-סאונד ו-CT? המרכז הרפואי הלל יפה וטכנודע חדרה יוצאים בסדרת הרצאות ופעילויות מיוחדות לילדים והורים, שתעסוק בנושאי רפואה שונים, באופן חווייתי. ההרצאה הראשונה, לדוגמה, תעסוק בתחום האורתופדי: כיצד מאבחנים שבר? מתי צריך לגבס? והאם זה כואב? הפעילות תכלול סדנא שבה ההורים והילדים יכינו בעצמם תחבושת גבס, שאותה גם יוכלו לקחת הביתה בסיום הפעילות למזכרת. הרצאות נוספות תהיינה באשר לטכנולוגיית האולטרה-סאונד וכיצד מתפתחים עוברים ברחם, תזונה וההשפעה על המעיים שלנו, כיצד מתפתחים חיידקים ווירוסים וכו'.

 

כל הפעילויות מותאמות לילדים בכיתות ג'-ו' והוריהם, מחייבות בהרשמה מראש ובתשלום סמלי, ומתקיימות אחת לחודש, בימי שלישי, בין השעות 20:00-18:30, בטכנודע חדרה, בכפוף להנחיות התו הירוק.

 

להלן פירוט של סדרת ההרצאות הקרובות:

 

יום שלישי, 7.12.21, בשעה 18:30 - "משבר ועד גבס", עם מנהל מחלקה אורתופדית א' ד"ר אייל ברבלק. בהרצאה נתייחס למהו שבר, האם זה כואב ומתי מחליטים לגבס? לאחר מכן תתקיים סדנת גיבוס מעשית.

 

יום שלישי, 4.1.21, בשעה 18:30 – "עולמם של העוברים", עם מנהל יחידת האולטרה-סאונד המיילדותי פרופ' אלון שרים. הצצה למערכות הגוף הקטנות ביותר, הסברים על דגמי העוברים וסימולטורים אנושיים.

 

יום שלישי, 1.2.21, בשעה 18:30 – "עיניים - המצלמה הכי מתוחכמת בעולם", עם ד"ר ענבר גור, רופאה במחלקת עיניים. בואו ללמוד על עיוורון צבעים, תעתועי ראייה ועוד. התנסויות עם דגמים ובדיקות עצמיות של איכויות ראייה שונות.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה: 04-6333505 או לחצו כאן >>

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד