דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

חבר הכנסת אופיר כץ ביקר במרכז הרפואי הלל יפה

9/01/2022

חבר הכנסת כץ זכה לסקירה נרחבת ממנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ, וכן סייר יחד עם הנהלת המרכז הרפואי במחלקות השונות בבית החולים. בין הנושאים המרכזיים שעלו בשיחה היו צרכי בית החולים ההולכים וגדלים, הצורך בתוספת מיטות אשפוז, בפרט במחלקות הפנימיות והקרדיולוגיות, ותוספת תקני כוח אדם. כמו כן, נדונה ההמתנה הארוכה של בית החולים למתן אישור לרכישת מכשירי אקמו ותפעולם, פתיחת יחידה לצנתורי מוח, הפעלת מכשיר pet-CT והעיכוב הקריטי בן למעלה משנה בבנייה של המיון הכללי החיוני לצרכי האוכלוסייה ועוד.

 

במהלך הסיור התרשם חבר הכנסת כץ גם מפעילות בית החולים בנושא הקורונה, ושמע מפי מנהלי המחלקות על חסימת מטופלי שירותי בריאות כללית הגרים באזור מקבלת שירותים רפואיים בהלל יפה, משיקולים שאינם רפואיים, תוך פגיעה בזמינות ובנגישות.

 

חבר הכנסת כץ סיכם את הביקור באומרו: "מרגע שנבחרתי, לקחתי על עצמי את הטיפול בצמצום הפערים בשירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז. מבחינתי, לסייע לבתי החולים זה עניין חשוב מאין כמוהו. זו היא המשימה שלשמה הגעתי לכנסת ואמשיך לפעול בנידון כל העת. נחשפתי במהלך הסיור לעוול עצום של מחסור במכשיר אקמו. בזמן שבמרכז ישנם עשרות מכשירים, בהלל יפה אין אפילו אחד. חיי התושבים במרכז אינם שווים יותר מחייהם של התושבים באזור. אלחם לשנות זאת".

 

חבר הכנסת אופיר כץ מלווה בהנהלת המרכז הרפואי הלל יפה בעת ביקור במחלקה לרפואה דחופה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד