דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

במקום ריס - רסיס

ל', לוחם משמר הגבול שהסתער על המחבל בפיגוע בחדרה, אושפז במחלקה האורתופדית של הלל יפה במצב קל. ביום השני לאשפוז חש דקירה בעינו ובדיקה העלתה כי נפגע מרסיס. הוא נותח על ידי ד"ר אורי שייר, רופא בכיר במחלקת העיניים, והרסיס שננעץ עמוק בקרנית העין הוצא
4/04/2022

ל', לוחם ימ"ס איו"ש של משמר הגבול, שהסתער על המחבל בפיגוע בחדרה בשבוע החולף, אושפז במחלקה האורתופדית של המרכז הרפואי הלל יפה ומצבו הוגדר קל. עם זאת, יום לאחר אשפוזו החל להרגיש כאבים באחת מעיניו. "זה התחיל מעקצוץ ודקירה מציקים ובהתחלה ביקשתי מזוגתי שתסתכל אם אולי נכנס לי ריס לעין", הוא מספר, "אבל היא לא ראתה כלום, ולמרות זאת הדקירות לא חלפו".

 

מכיוון של' היה עדיין מאושפז, הוא פנה לצוות המחלקה האורתופדית והופנה לבדיקה במרפאת העיניים. במרפאה ראו מיד כי בעין נעוץ רסיס, תולדה של נתז מאחד הכדורים שנורו לעברו בעת הפיגוע בחדרה.

 


ל' נבדק על ידי ד"ר שייר בעת ביקור במרפאת העיניים של המרכז הרפואי הלל יפה

 

"בהתחלה ניסינו להוציא בדרכים שגרתיות, תוך הערכה מקצועית ובסיוע מכשיר OCT", מתאר ד"ר אורי שייר, רופא בכיר במחלקת עיניים של המרכז הרפואי הלל יפה, "מהר מאוד הבנו שהפעולה חייבת להיעשות בניתוח, כי היה ברור שעומק החדירה לקרנית העין גדול ויש חשש לפגיעה מהותית בראייה ואף סכנה לאיבוד הראייה".

 

בניתוח הוצא הרסיס בשלמותו, בצורה זהירה וללא פגיעה בשלמות העין. השבוע הגיע ל' לביקור במרפאת העיניים לטובת מעקב, שם פגש אותו ד"ר שייר לבדיקה חוזרת.

 

"מה שהתחיל במחשבה שמדובר בריס, הפך לרסיס", מסכם ל' את הפגיעה בעינו, תוך שהוא מודה לצוות המטפל במחלקת עיניים ובמחלקה האורתופדית על טיפול מסור ומקצועי.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד