דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

קשה לנשום: איך מתמודדים עם האובך

במרכז הרפואי הלל יפה כבר מכירים את המצב של מטופלים המגיעים לקבלת טיפול עם תופעות של קשיי נשימה ואלרגיה – תוצאה של האבק והחול שבאוויר. מה עושים עם זה? ד"ר ג'לאל אשקר מסביר
9/04/2013


ד"ר ג'לאל אשקר

"הדבר הנכון ביותר למרבית האנשים, במיוחד לאלו הנמצאים בקבוצות הסיכון – ילדים, נשים בהריון, קשישים וחולים במחלות כרוניות של הנשימה", אומר ד"ר ג'לאל אשקר, מנהל המחלקה לרפואה דחופה של המרכז הרפואי הלל יפה, "הוא להישאר בבית, לסגור חלונות, להדליק מזגן בטמפרטורה סבירה ולא לעסוק בפעילות מאומצת ובפעילות ספורטיבית.

 "אם נוצרים קשיי נשימה או מופיעות חלק מהתופעות שתוארו לעיל, רצוי לגשת לקבל טיפול תומך או טיפול רפואי – תלוי בחומרת המצב. הטיפול המקובל הוא שימוש באינהלציות שמרחיבות את דרכי הנשימה (הסמפונות) ומסייעות להחזיר את הנשימה לסדרה.

"ישנם מטופלים שיזדקקו לטיפול בסטרואידים דרך אינהלציה או בטיפול דרך הפה, זאת בהתאם להנחיית הרופא המטפל בלבד. אם נראה כי אין שיפור לאחר הטיפול הראשוני, יש לפנות לרופא המשפחה או למוקד לרפואת חירום בקהילה לקבלת טיפול שחלקו גם תוך ורידי. במקרים חריפים יותר, יש לפנות לקבלת טיפול בחדר המיון של בית החולים הקרוב לשם מתן טיפול תרופתי חריף יותר, וכן ייתכן צורך באשפוז והשגחה".

 

 
הדפסשלח לחבר

עוד טיפים

דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
רפואה משלימה
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד