דלג על Banners
Banners
לוגו חדש תת אתר בי"ס לסיעוד
דלג על בר עליון משנה 2
בר עליון משנה 2
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2

עיריית בקעה אל-גרבייה העניקה מלגה לתלמידי בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה

28/12/2010
 
 
ד"ר מירב בן-נתן עם מר חיאם קעאאן והסטדנטים חנן קעדאן (למעלה) ומוחמד קעדאן (למטה)

חנן קעדאן ומוחמד קעדאן, שניהם סטודנטים לסיעוד בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, זכו להיות שני הסטודנטים הראשונים הנהנים ממלגת השתתפות בשכר הלימוד, פרי שיתוף פעולה חדש בין עיריית בקעת אל גרבייה להנהלת בית הספר האקדמי לסיעוד.

 

המלגות, ע"ס 2,000 שקל כל אחת, ניתנו לסטודנטים במעמד טקסי צנוע ומרגש, שבו נכחו מר חיאם קעדאן – מנכ"ל עיריית בקעה אל-גרביה, מר זוהיר מקאלדה – מהנדס העירייה, מר יוסף מקאלדה ומר סעיד קעדאן– חברי מועצת העיר ומר חוסאם אבולעפיה – סגן מנהל מחלקת התחבורה של המרכז הרפואי הלל יפה. כמו כן, נכחו באירוע תלמידי בית הספר, הנהלתו וסגל עובדיו.

 

המלגה, שמטרתה קידום רווחתם של הסטודנטים הלומדים בבית הספר, נתקבלה לאחר פנייה של הד"ר מירב בן-נתן, מנהלת בית הספר, בתיווכו של ד"ר ג'לאל אשקר, מנהל המחלקה לרפואה דחופה של "הלל יפה" ותושב בקעה, למנכ"ל עיריית בקעה אל-גרבייה בבקשת תמיכה לסטודנטים תושבי בקעה הלומדים בבית הספר.

 

במהלך הטקס ביקש מנכ"ל עיריית בקעה אל-גרבייה, מר חיאם קעדאן, לציין את הקשר החם שנוצר עם בית הספר ואת רצונו לקדם סטודנטים למצוינות לימודית, מקצועית וחברתית, כמו גם המשך המסורת שזה עתה החלה למתן מלגות לסטודנטים מצטיינים ולסטודנטים המתקשים כלכלית.

 

"במסגרת ניסיונותינו לסייע לתלמידים הלומדים בין כתלינו, אנו פונים לגופים רבים, ביניהם עיריות ומועצות מקומיות, בהצעה לסייע לתושביהן הלומדים בבית הספר במימון הלימודים על ידי הענקת מלגות", מציינת ד"ר בן-נתן. "לשמחתנו, מיד עם הפנייה שנעשתה לעיריית בקעה אל-גרבייה, הם 'הרימו את הכפפה'. כולי תקווה כי עיריות ומועצות נוספות ילכו אחריהם בדרך זו". 

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
הסבת אקדמים
דלג על Banners
Banners
סיעוד - קורסי העשרה
דלג על Banners
Banners
סיעוד - תוכניות לימוד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - לאם ולילד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - מכתבי תודה
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 2
בר תחתון 2
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד