דלג על Banners
Banners
לוגו חדש תת אתר בי"ס לסיעוד
דלג על בר עליון משנה 2
בר עליון משנה 2
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2

שיא במספר הנרשמים לקורס הסבת אקדמאים לסיעוד בהלל יפה - כתבה מעיתון מבט

23/10/2020

האחיות והאחים שלנו

שיא במספר הנרשמים לקורס הסבת אקדמאים לסיעוד בהלל יפה. אלו מתווספים לשנה האקדמית הרגילה

109 נרשמים חדשים נבחרו בקפידה לתוכנית הסבת אקדמאים לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, והם מצטרפים לשלל תוכניות הלימוד הנלמדות בבית הספר לסיעוד. מתכונת הלימודים, כנדרש בימים אלו, מותאמת ל”ימי קורונה”, ותתנהל בחלקה הגדול בלימוד בזום, מלבד לימודים קליניים, תרגולים והתנסויות.

בתמונה צוות ביה"ס ביום פתיחת התוכנית

 

יש לציין כי השנה, בשל הביקוש העצום לקורסי הסבת אקדמאים, יפתחו באפריל שתי תוכניות הסבה: תוכנית הסבה רגילה של שלושה ימים מהשעה 8:15 עד 15, למשך שנתיים וחצי, וכן תוכנית הסבה המותאמת להורים לילדים ולאנשים שעובדים אחר הצוהריים, שבה יתקיימו הלימודים עד לשעה 13:00 ולמשך שלוש שנים. המשמעות של פתיחת שנת הלימודים ב”ימי קורונה” היא כמובן קיום השיעורים על ידי הצוות המסור של בית הספר באמצעות זום, אבל בלי להתפשר על התאמה והקפדה מקסימלית של התכנים הנדרשים ותוך מתן תשומת לב אישית – כפי שנהוג בבית הספר לסיעוד זה שנים.

ד”ר מירב בן נתן, “בשנה החולפת זכה בית הספר לסיעוד שלנו במקום הראשון בארץ מבין כל בתי הספר לסיעוד ב’תוכנית הכוכבים’ של משרד הבריאות – בית הספר שלנו נבחר למקום הראשון מתוך 15 בתי הספר לסיעוד שהתמודדו. מדי שנה מספר המבקשים להירשם ללימודים בבית הספר שלנו רק עולה, אין ספק שלפרס יש יד בדבר, אולם הפרס הוא רק בונוס לאווירה האמיתית השוררת בבית הספר שלנו. ליחס האישי ולרמת הלימודים יש המשקל הכבד ביותר.” עוד סיבה, מציינת ד”ר בן נתן, היא העובדה שבשל נגיף קורונה המודעות לעבודתה המשמעותית והמרכזית של האחות עולה, וכן התרומה המבורכת והביטחון הכלכלי והתעסוקתי. לא בכדי אנשים בוחרים ללכת ללמוד את מקצוע הסיעוד, אשר מהווה כיום מקצוע נדרש ויוקרתי.

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
הסבת אקדמים
דלג על Banners
Banners
סיעוד - קורסי העשרה
דלג על Banners
Banners
סיעוד - תוכניות לימוד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - לאם ולילד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - מכתבי תודה
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 2
בר תחתון 2
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד