דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

מרפאות נשים

מרפאות הנשים של המרכז הרפואי הלל יפה מופעלות על ידי מומחי מחלקת נשים ויולדות ומספקות שירותים במגוון נושאים גינקולוגיים.

 

ההגעה לכל אחת מהמרפאות היא על ידי פנייה לזימון תורים במרפאת נשים של בית החולים, טלפון: 04-7744252. ההגעה למרפאה דורשת מכתב הפניה של הרופא המטפל וכן טופס התחייבות של המבטח הרפואי (קופת החולים).

 

 

המרפאות/ השירותים

 

מרפאת אורוגינקולוגיה ורצפת האגן

המרפאה פועלת במסגרת היחידה לאורוגינקולוגיה ורצפת האגן. המרפאה נותנת מענה רחב, כולל טיפולים תרופתיים ושיטות ניתוח חדשניות, למגוון בעיות הקשורות במבנה ובתפקוד מערכת השתן התחתונה, הנרתיק, אברי הרבייה וקצה מערכת העיכול (הרקטום ופי הטבעת).

למידע נוסף לחצי כאן

 

 

מרפאת צוואר הרחם

המרפאה עוסקת במניעה ובאבחון מוקדם של סרטן צוואר הרחם, סרטן הפות והנרתיק. במסגרת המרפאה נעשות בדיקות קולפוסקופיה, וולוסקופיה ווגינוסקופיה.
למידע נוסף לחצי כאן

 

 

מרפאת מעקב גינקו-אונקולוגית

מרפאת מעקב המופעלת על ידי היחידה לגינקו-אונקולוגיה עבור נשים שאובחנו עם ממצאים המחשידים לטרום-ממאירות או ממאירות של אברי הרבייה.
למידע נוסף לחצי כאן

 

 

מרפאה להריון בסיכון גבוה

המרפאה מטפלת בכל הקשור לרפואת אם ועובר ולהריון המוגדר כהריון בסיכון, וכן בנשים להן מגוון רב של בעיות רקע העשויות להשפיע על מהלך ההיריון, או שהריונן עלול להשפיע על מצבן הבריאותי הכללי.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

 

מרפאה לטיפול בסוכרת הריון

המרפאה מטפלת בנשים בעלות סוכרת הריון, סוכרת טרום-הריון מסוג 1 ו-2 וכן בנשים הסובלות מעודף משקל, ונותנת מענה לסיבוכי ההריון הקשורים לאם ולעובר. הטיפול מתבסס על שינוי אורחות חיים – ייעוץ דיאטני מתאים ופעילות גופנית ובמידת הצורך טיפול תרופתי לטובת איזון ערכי הסוכר.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

 

מרפאה להריון מרובה עוברים

במסגרת המרפאה ניתן לנשים בהריון מרובה עוברים מענה כוללני על ידי צוות רב-מקצועי החל במעקב הסונוגרפי ובדיקות הסקר הגנטיות והאנטומיות, דרך מעקב אחר סיבוכי הריונות ייחודיים ועד לתכנון הלידה.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

 

המרפאה לייעוץ גנטי סב-לידתי

המרפאה עוסקת בייעוץ גנטי ומיועדת לנשים ולזוגות הנדרשים/מעוניינים במידע רפואי על אודות הסיכון לקיום מחלה או מומים בעובר, טיבן של בעיות אלה, וכן מידע על אודות אפשרויות האבחון והטיפול בעובר וביילוד.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

 

המרכז לאנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני

המרכז מייעץ ועורך אבחונים לנשים הסובלות מאנדומטריוזיס וכאבי אגן כרוניים ומציע טיפול המותאם אישית למצבה על האישה. הטיפול עשוי להיות תרופתי, ניתוחי או משולב.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

 

מרפאת פרינאום וסוגרים

במרפאה מתבצעות הערכות לנשים הסובלות מהפרעות בשליטה בצואה ובגזים, בין אם בעקבות נזק מיילדותי ובין אם מסיבות אחרות. בהתאם להערכה, נקבעת תוכנית טיפול פרטנית על ידי צוות רב-מקצועי.

למידע נוסף לחצי כאן 

 

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד