דלג על Banners
Banners
תת אתר נשים
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

אודות אשפוז יום נשים

מנהל השירות: ד"ר שגיא חיימוביץ

מזכירת אשפוז יום: בקי ננחיסי

טלפון: 04-7744515

 

מיקום: מחלקת אשפוז יום ממוקמת בקומת הכניסה בבניין האשפוז החדש מול מחלקת מלר"ד נשים ויולדות. במסגרת אשפוז יום מבוצעות פעולות כירורגיות אבחנתיות וטיפוליות קצרות אשר דורשות אשפוז להשגחה למשך מספר שעות בלבד לאחר הפעולה.

הפעולות שכיחות המבוצעות במסגרת אשפוז יום: גרידות חלל הרחם (לסיום הריון לא תקין או לא רצוי), לקיחת ביופסיות מהנרתיק וצוואר הרחם והיסטרוסקופיות (הכנסת מכשיר עם מצלמה לתוך הרחם לצורך הדגמת פנים הרחם ולקיחת ביופסיות מכוונות לפי הצורך).


תהליך הקבלה לאשפוז יום:
לאחר פתיחת תיק אשפוז יום אצל הפקידה בקבלה, מתקבלת האישה על ידי אחות אשפוז יום, אשר מספקת לה ביגוד מתאים ובודקת את לחץ הדם שלה, הדופק והחום. חשוב לציין כי במקום חדרי הלבשה נוחים לצורך פרטיות של הנשים ושירותים צמודים.
בהמשך נבדקת המטופלת על ידי רופא אשר מתשאל ובודק אותה, מבצע בדיקת אולטרה סאונד לפי הצורך ומכין אותה לפעולה. לאחר סיום תהליכי הקבלה נלקחת המטופלת עם מיטתה לחדרי הניתוח הסמוכים ליחידת אשפוז היום לצורך ביצוע הפעולה.

בתום הפעולה נשארת המטופלת להשגחה קצרה בחדר התאוששות, ולאחר מכן מועברת חזרה ליחידת אשפוז היום, משם היא משוחררת לביתה כעבור מספר שעות, עוד באותו היום.

 

 

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - מעבדת מחקר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד