דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

שושלת נוסח "הלל יפה"

אביגיל אסולין לא האמינה שזה יצליח לה, אבל היא ילדה את בנה הבכור ב-10.10, תאריך ההולדת של אביה ושלה, 17 דקות אחרי השעה 24:00. ד"ר אלעד מידן: "הוא המתין כמו שאמו רצתה". שושלת עשר
11/10/2012

זה היה סיפור עם סוף לא ידוע מראש. כשנודע לאביגיל אסולין מאור עקיבא שהיא בהריון, התאריך המיועד היה בחודש אוקטובר. "היו דיבורים על זה שאולי הוא ייוולד ביום ההולדת שלי, אבל זה בכלל לא היה בטוח", היא מספרת.

 

ב- 9.10.2012 היא הגיע לבדיקה שגרתית בחדר לידה, אבל ללא צירים. לאחר מספר בדיקות, הודיעה לה המיילדת: צירים אין, אבל פתיחה יש, וקדימה לחדר לידה. שעה קלה לאחר מכן גם הופיעו הצירים ואביגיל נכנסה ללידה פעילה. לד"ר אלעד מידן, שהיה הרופא בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה באותן שעות, סיפרה אביגיל על כך שיום הולדתה חל ב- 10.10, וכך גם של אביה, והיא תשמח אם גם בנה הבכור ייוולד בתאריך הזה.  

 

"הלידה שלה התקדמה בצורה טובה ביותר, ולכן היינו בטוחים שהיא תלד כבר ב- 9.10", מספר ד"ר מידן, "אבל הגורל רצה אחרת. בסביבות השעה אחת עשרה וחצי בלילה ראינו שהלידה כבר ממש מתקדמת והיינו בטוחים שהילד אוטוטו בחוץ, אבל הוא המתין כפי שאמו רצתה ונולד אחרי לחיצות ובלידה רגילה ב- 10.10.2012 בשעה 00:17. מבחינתנו מה שהיה חשוב זה שאביגיל והתינוק יהיו בסדר – התאריך זה כמובן בונוס, ואני שמח שיצא לנו להגשים לה חלום".  

 

ומה אומרים במשפחתה של אביגיל? – שם כולם מרוצים ומתכננים לעשות מסיבות יום הולדת גדולות מעתה ואילך.  

 

ד"ר אלעד מידן, אביגיל אסולין ובנה הטרי

 

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד