דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

מיילדת משפחתית

לפני 25 שנה יילדה רחלי גז, מיילדת בחדר הלידה בהלל יפה, את בתה של רבקה כהני מחדרה, בת-אל. לפני יומיים, במקריות מרגשת, זכתה להיות גם המיילדת של בנה הבכור של בת-אל
30/01/2013

רבקה כהני מחדרה לא האמינה למראה עיניה. היא הגיעה לחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה לפני כיומיים לאחר שבתה הצעירה, בת-אל, הודיעה לה שהיא בדרך לחדר לידה ללדת את בנה הבכור. "כשנכנסתי לחדר לידה, התרגשתי לגלות שהמיילדת שמטפלת בבת-אל היא אותה המיילדת שסייעה לי בלידה שלה לפני 25 שנה, רחלי. מיותר לציין שגם ממש שמחתי – היא הייתה מיילדת נהדרת בלידה שלי, אז היה לי ברור שבתי בידיים טובות".

 

גם רחלי גז, מיילדת ותיקה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה, שמחה על המפגש הבלתי צפוי, כמו גם על הפיכתה למיילדת המשפחתית. "סיפרו לי ששתי האחיות של בת-אל גם הן בהיריון", היא מגלה בחיוך, "מי יודע? – אולי כשהן תבואנה ללדת, זה גם יקרה במשמרת שלי, ואז באמת אהפוך רשמית למיילדת של המשפחה".  

 

בינתיים, מסתפקים כולם במקריות המרגשת הזאת. ורחלי מסכמת בנימה חגיגית: "אין דבר מופלא יותר מלהיות לעזר בהבאת תינוק לעולם. מהבחינה הזאת, הזכות לחזות בדור ההמשך, כמו במקרה של רבקה ובת-אל, היא בהחלט צ'ופר שלא זוכים לו כל יום".

 


בת אל, רחלי ורבקה, עם הדור הבא

 

 

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד