דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

"הלל יפה" מציג: עדכונים במיילדות

30/06/2013

במסגרת הפעילות הענפה של אגף האמהות במרכז הרפואי הלל יפה, נערך בשבוע החולף כנס לקהל המקצועי בנושא עדכונים במיילדות. בכנס השתתפו למעלה מ-100 מיילדות ואחיות הקהילה. את הכנס פתח פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, בברכות, באומרו כי "אנו רואים חשיבות לקיומו וחיזוקו של הקשר בין צוותי הרפואה והסיעוד בקהילה לאלו של בית החולים ובין בתי החולים לבין עצמם". לברכות אלו הצטרפה גם גב' דינה פיינבלט, סגנית מנהלת שירותי הסיעוד.

 

במסגרת הכנס, שאורגן על ידי אורלי בסיס, אחות אחראית חדר לידה ב״הלל יפה״, הוקרן סרט תדמית מרגש, אשר גרם לחלק מהנוכחים, ובעיקר הנוכחות, לדמוע. בהמשך ניתנו הרצאות בנושאים שונים כגון: השפעת מגנזיום על מוח העובר על ידי פרופ' מוטי חלק, מנהל מחלקת נשים ויולדות, שימוש באולטרה-סאונד לצורך קבלת החלטות בעוברים עם IUGR, על ידי פרופ' משנה אלון שרים, מנהל יחידת האולטרה-סאונד בבית החולים, התמודדות היולדת והצוות עם תופעת הוגיניזמוס, על ידי גב' אירה לינצקי, מיילדת בחדר לידה, הרצאה על אודות נזקים סב-לידתיים ברצפת האגן, על ידי ד"ר בני פיינר, מנהל השירות לאורוגינקולוגיה, וכן הרצאה בנושא של זיהומים וטראומה פרינטאלית, על ידי ד"ר מיכאל פלדמן, מנהל מחלקת יילודים ופגים.

 

ד"ר דוד חיים, מנהל חדר הלידה בבית החולים, סיים את הכנס בהרצאה על אודות רלוונטיות עקומת פרידמן, וסיכם בנימה אופטימית באומרו כי עתיד המיילדות בעידן המודרני יהיה מתירני יותר, באופן שיאפשר גישה ליברלית בלידה נרתיקית.

 

פרופ׳ חלק ציין, כי התקבלו תשבחות רבות ממבקרי הכנס, בצירוף בקשה להמשך עתידי של פעילויות כגון אלו, מה שללא ספק ייצא לפועל כבר בחודשים הקרובים.

 

 

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד