דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

שירות חדש ב"הלל יפה": אנדוסקופיה גינקולוגית

את השירות תנהל ד"ר מיכל עמיר, שתרכז גם את תחום האנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני, תופעות מהן סובלות כ-15% מהנשים
22/05/2017

לקראת חג השבועות ובמסגרת הבאת הביכורים המסורתית המיוחסת לו, קבלו חברת נבחרת חדשה במחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה – ד"ר מיכל עמיר, מנהלת השירות לאנדוסקופיה גינקולוגית ומרכזת תחום אנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני.

 

ד"ר מיכל עמיר, שהחלה את עבודתה במרכז הרפואי הלל יפה החודש, הצטרפה לצוות המוביל של מחלקת נשים ויולדות, במסגרת הרחבת השירותים לציבור הנשים ולקהל הרחב. ד"ר עמיר תנהל את השירות לאנדוסקופיה גינקולוגית במחלקת נשים ויולדות הלל יפה, וכן תרכז את תחום האנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני. בין תוכניותיה של ד"ר עמיר, פיתוח תחום הניתוחים הלפרוסקופיים המתקדמים בגינקולוגיה, הקמת מרכז רב-תחומי לכאב אגן כרוני ואנדומטריוזיס, כמו גם העלאת המודעות לשני נושאים אלה.

 

 

מצטרפת לנבחרת. ד"ר מיכל עמיר

 

 

אנדומטריוזיס הינו הגורם מספר אחד לכאבי אגן כרוניים ואי-פריון. מוערך כי 15% מהנשים בגיל הפריון סובלות מבעיה זו, שתת-אבחון ועיכוב באבחון שלה יכולים לגרום לסבל רב ופגיעה באיכות חייהן.

 

פרופ' מוטי חלק, מנהל מחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה: "אני שמח על הצטרפותה של ד"ר עמיר לצוות שלנו. מינויה מאפשר לנו הרחבת סל השירותים הניתן לציבור המטופלות באזור, במיוחד בנושא שבו המענה באזורנו בעייתי – אנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני. בטוחני כי פעילותה של ד"ר עמיר תזכה להיענות גבוהה במהרה".

 

ד"ר מיכל עמיר סיימה לימודי רפואה בפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה, והתמחתה בגינקולוגיה ומיילדות בבית החולים העמק בעפולה. ביצעה תת-התמחות בניתוחים לפרוסקופיים מתקדמים ובאנדורמטריוזיס בבית החולים מונש במלבורן, אוסטרליה, שם גם שימשה כרופאה בכירה בתום התמחותה. עם שובה לארץ הייתה אחראית לתחום האנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני בבית החולים בני ציון בחיפה. החודש, כאמור, מונתה למנהלת השירות לאנדוסקופיה גינקולוגית ותחום האנדומטריוזיס וכאב אגן כרוני בהלל יפה.

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד