דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

הראשונים של תשע"ח

26 תינוקות טריים נולדו בהלל יפה במהלך ימי ראש השנה תשע"ח, בהם בנם הבכור של גל ואלעד ימיני מחדרה, שהקדים לצאת לאוויר העולם
24/09/2017

במהלך ראש השנה זכו 26 משפחות לקבל את ראש השנה עם בשורות משמחות על תוספת חדשה למשפחה. בין אותם מאושרים היו גם גל (30) ואלעד (32) ימיני משכונת בית אליעזר בחדרה. "במקום ארוחת החג, שהייתה אמורה להיות אצל אמא שלי", מספרת גל, "בילינו את החג בחדר לידה". בערב החג עצמו, בזמן שכל המשפחה, שהעבירה את ארוחת החג לצד השני של המשפחה בגלל המצב המיוחד, ברכה על השנה החדשה, ברכו גל ואלעד על בן ראשון, בכור, במשקל 2.680 ק"ג.

 

התאריך המשוער ללידת בנם היה 4.10, אבל הוא, כנראה, העדיף להיוולד בראש השנה ולא בחג סוכות. מה שלא יהיה, הלידה עברה בשלום, יחד עם הצוות של חדר לידה ואחר כך באשפוז במחלקת יולדות, וגל מספרת שהם מאושרים מהתאריך החגיגי והמיוחד, ובכלל מאושרים שהלידה עברה בטוב.

 

יש לציין כי שנת תשע"ז הייתה שנה פורייה במיוחד באגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה – 4,600 לידות התקיימו במהלכה, מתוכן 100 זוגות של תאומים ושתי שלישיות. מדובר בגידול של 11.5% מהשנה שעברה. הסיבות לכך, נעוצות, ככל הנראה, בעובדה כי אגף האימהות עבר שדרוג משמעותי מבחינת בינוי ותשתיות, והרחיב את השירותים הניתנים לקהל המטופלות.

 

 

 


גל ימיני ובנה הבכור במחלקת יולדות של הלל יפה

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד