דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

מניקות ומתפנקות

23/06/2019

ההפנינג, שבוצע בסיוע שירלי רגב וניקול ישר, הינו כנס ייחודי, המתקיים זו שנה שלישית ברציפות, במסגרת נושא עידוד הנקה, ועיקרו מתן כלים להנקה נכונה, אך גם מתן מידע נוסף – חיוני לא פחות לאימהות הטריות, והיה כולו מלא באנרגיה נשית חיובית ומרגיעה.

 

ההפנינג עצמו נפתח בארוחת בוקר מפנקת ועשירה, כנדרש עבור נשים מניקות, שכללה שף פרטי שבישל לנשים שהגיעו חביתות אישיות. במקביל, זכו הנשים לעיסויים נעימים במיוחד על ידי מטפלים של בית הספר לרפואה משלימה של "הלל יפה", כשהתינוק לצידן, עליהן, או אפילו זוכה לבייביסיטר צמוד בחסות הצוות המקצועי.

 


סדנת רפלקסולוגיה ועיסוי לתינוקות

 

 

לאורך ההפנינג נהנו המשתתפות להסתובב בין דוכנים מסחריים, כולל צילומי ניו-בורן לתינוקות הרכים, וכן לשמוע הרצאות בנושא הנקה נכונה, הרצאה שניתנה על ידי יועצת ההנקה המוסמכת תרצה רפאלוב, שיקום רצפת אגן, הרצאה שניתנה על ידי הפיזיותרפיסטית עדי לוקר, והרצאה על היום שאחרי הלידה, שנתנה העובדת הסוציאלית באגף אמהות קרן חליבה.

 

לאחר הפסקה קצרה, נמשכה הפעילות בסדנה בהנחיית מר קובי רוזנגרטן, מנהל המרפאה לרפואה משלימה, בנושא רפלקסולוגיה ועיסוי לתינוקות.

 

בסיום היום ציינו המשתתפות כי ההפנינג היה מוצלח וכי מדובר בפעילות שגם "מאווררת" בתקופת חופשת הלידה וגם מעניינת ובעלת תכנים חשובים ורלוונטיים.

 

 


אמהות טריות בכנס ההנקה של הלל יפה

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד