דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

בהלל יפה חושבים על נשים בטיפולי פוריות

כנס מקצועי לגורמי אדמיניסטרציה בקהילה נערך במרכז הרפואי הלל יפה ביוזמת היחידה להפריה חוץ-גופית, לטובת יצירת ממשק זמין ואיכותי לנשים הזקוקות לטיפולי פוריות
10/11/2019

צוות היחידה להפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי הלל יפה יזם כנס מקצועי בנושא IVF לקהל יעד שהיה בנוי בעיקר מגורמים אדמיניסטרטיביים בכל הדרגות בקהילה. המטרה: שיפור וייעול השירות בהליכי הבירוקרטיה, תוך חיזוק הקשר בין הגורמים בקהילה לבין בית החולים וחשיפתם לפעילות הענפה ולהצלחות היחידה בטיפולי פוריות. את הכנס ריכזה וארגנה אחראית המרפאה בצוות המזכירות ביחידה הגב' הילה בן שבת, שהיא וצוות המזכירות העובדות עימה, נמצאות בקשר יומיומי ישיר עם גורמים אלו בקהילה.

 

 


צוות היחידה להפריה חוץ-גופית

 

 

הכנס נפתח בברכות של המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי ד"ר אמנון בן משה, ומנהל אגף נשים ומיילדות פרופ' מוטי חלק, שציינו את החשיבות בשמירה על קשר רציף ואדוק בין בית החולים לקהילה, על מנת לספק מענה מקצועי, זמין ויעיל לזוגות הזקוקים לייעוץ וטיפול בתחום אי-הפריון.

 

אחריהם הציגה מנהלת היחידה להפריה חוץ-גופית ב"הלל יפה" ד"ר עינת שלום-פז את החידושים והעדכונים האחרונים בתחום טיפולי הפריון. הרצאות נוספות שניתנו במסגרת הכנס כללו גם את ההיבט הנפשי שבטיפולי הפוריות, את החשיבות של הליווי הסיעודי שמקבלות הנשים במסגרת הטיפולים וההפריה החוץ-גופית ואת עבודת המעבדה, ולסיום ניתן הסבר מפורט על החלק האדמיניסטרטיבי שבטיפולי הפוריות, כיצד ניתן לזרז את הבירוקרטיה ולייעל את השירות והטיפול עבור הנשים הללו.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד