דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

מרפאה חדשה לייעוץ אונקו-גנטי

בחודשים האחרונים פתחה את שעריה בהלל יפה מרפאה לייעוץ אונקו-גנטי, הנותנת שירות לנשים חולות סרטן שד, סרטן שחלה, סרטן רחם, וכן סרטני לבלב ומעי גס, ומאפשרת טיפול מותאם אישית בהתאם למאפיינים גנטיים
29/11/2020

"הגנטיקה כיום מהווה את עתיד הרפואה, עומדת בחזית ומאפשרת מגוון רחב של בדיקות וייעוצים", מסבירה ד"ר דנה אירגה, שמובילה את המרפאה, "מהפכת הגנום האנושי בתחילת שנות ה-2000 אפשרה התפתחויות טכנולוגיות חדשות של ריצוף גנטי אשר השתכללו עם השנים, ובעקבותיהן השתפרה היכולת לאבחן את הגורם הגנטי למחלה באופן פרטני. המטרה באבחון הגנטי היא לאפשר רפואה מותאמת אישית לכל אישה, באופן שיאפשר מתן טיפול בהתאם למאפיינים הגנטיים הספציפיים שלה".

 


ד"ר דנה אירגה, אחראית המרפאה בהלל יפה

 

לאלו מתווסף במרפאה מרכיב נוסף חשוב והוא מעקב מותאם למטופלת ובני משפחתה. דהיינו, במידה שקיים סיפור משפחתי, ניתן ייעוץ גם לסביבתה הקרובה של האישה, ואף המלצה לביצוע בירור לקרובי משפחה נוספים, בהתאם לצורך.

 

הייעוץ, כאמור, ניתן על ידי ד"ר דנה אירגה, רופאת נשים, מומחית בגינקולוגיה ומיילדות וכן מומחית בגנטיקה רפואית, וכולל פגישה ראשונית או שיחת טלפון שבה יוחלט על מכלול הבדיקות הגנטיות הנדרשות, והמשך מעקב, שיותאם לכל מטופלת בהתאם לנתוניה.

 

שירותי המרפאה מצטרפים למערך הענף של השירותים הניתנים במסגרת מרפאות החוץ של מחלקת נשים באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי הלל יפה.

 

איך מגיעים?

 

בעת ההגעה למרפאה יש להצטייד בהפניה של הרופא המטפל וכן בטופס התחייבות של המבטח הרפואי (ייעוץ גנטי הינו שירות הניתן במימון הקופה, עם טופס התחייבות מתאים). המרפאה פועלת כרגע בימי שלישי בכל שבוע, במתחם מרפאות החוץ של בית החולים.

 

לשם תיאום תור יש ליצור קשר עם מוקד זימון תורים של המרכז הרפואי בטלפון 04-7744252 או ב- 6742*.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - מעבדת מחקר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד