דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

שיפור ניכר במצב היולדות שחלו בקורונה

14/02/2021

שתי היולדות אושפזו במצב קשה, ילדו בניתוח קיסרי חירום והתינוקות אושפזו במצב טוב בפגייה. במהלך השבוע חל שיפור במצבן.

 

אחת מהן, גלית יעקובוב, בת 30, מפרדס חנה-כרכור, צפויה להשתחרר לביתה בקרוב. יעקובוב, כעת כבר עומדת על רגליה, שוחחה היום עם ד"ר טטיאנה מיכאלוב, מנהלת המחלקה לזיהומיות א', והודתה לה על הטיפול המסור לו זכתה לאורך אשפוזה: "קיבלתי טיפול מסור מכל צוות המחלקה. הם חיזקו אותי ועודדו אותי כל העת. בית החולים והמחלקה עשו מעל ומעבר כדי שאתאושש ואחזור הביתה. צוות הפגייה גם הוא טרח לתעד ולצלם לי את התינוקת שלי ולשלוח לי תמונות כל העת, כולל עדכון במצבה. מדהימים אחד אחד. תודה גדולה לכולם".

 

מצבה של היולדת השנייה מוגדר עדיין קשה, אך יציב. היא בהכרה ומתקשרת עם הצוות במחלקה. הריונית נוספת, שאושפזה במצב בינוני, שוחררה לביתה כבר בסוף השבוע במצב טוב.

 

 


ד"ר טטיאנה מיכאלוב משוחחת עם גלית יעקובוב במחלקה לזיהומיות א'

 

מנהלת המחלקה זיהומיות א' ד"ר טטיאנה מיכאלוב: "אנחנו שמחים על שחרורה של יעקובוב ומאחלים לה שתשמח בצאצאית החדשה שנוספה למשפחה". עוד ציינה ד"ר מיכאלוב כי העובדה שגיל המתאשפזים יורד אינה מסמן טובות. "אני קוראת לציבור להמשיך להתחסן, וכן להמשיך לשמור על כללי הריחוק החברתי בכדי שנוכל לחזור לשגרה", סיכמה.

 

נכון ל-14.2.2021 מאושפזים במרכז הרפואי הלל יפה במחלקות למאומתי קורונה 67 בני אדם, מתוכם 10 במצב קל, 17 במצב בינוני ו-38 במצב קשה, מתוכם שלושה מונשמים במצב קריטי. למעלה מ-20% מהמאושפזים הינם בגילאי 50 ומטה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד