תת אתר נשים

הילד ה-14 נולד צבר

השבוע הגיעה למיון יולדות במרכז הרפואי הלל יפה חנה גיטל ייריש, שעלתה לארץ מאוקראינה יחד עם בעלה ו-13 ילדיהם לפני כשלושה חודשים, כדי ללדת בהצלחה את הילד ה-14
25/07/2022

לחדר מיון יולדות של המרכז הרפואי הלל יפה הגיעה השבוע חנה גיטל ייריש, בת 40, עולה חדשה מאוקראינה, כשהיא בשבוע 38 להריונה. ייריש עלתה ארצה לפני כשלושה חודשים בעקבות המלחמה באוקראינה, יחד עם בעלה דימיטרי ו-13 ילדיהם, כשהיא בחודש השישי להריונה.

 

חנה גיטל הגיעה לבית החולים עם פתיחה מלאה והוכנסה במהירות לחדר הלידה. המיילדת נעמי כהן קיבלה אותה בחדר הלידה ותוך 15 דקות בלבד ילדה חנה גיטל בהצלחה תינוק בריא במשקל 3.998 ק"ג. לאחר הלידה התאשפזה במחלקת יולדות, ולאורך כל האשפוז זכתה לליווי צמוד וליחס חם ועוטף מכל הצוות ובפרט מאולגה ליאוננקו בריוקוב, אחות במחלקת יולדות. אולגה, שעלתה לארץ מאוקראינה לפני כ-30 שנה, מסייעת מאז תחילת המלחמה לעולים ופליטים מאוקראינה בכל מה שנחוץ - סיוע רפואי, מזון, ביגוד וכו'.

 

"לעלות לארץ עם כל המשפחה מבלי לדעת את השפה ומה עתיד לקרות זה דבר מפחיד ומבלבל. היה לי חשוב לתת לחנה גיטל את התמיכה המלאה, העזרה וכל מה שדרוש כדי שתהיה לה חווית לידה טובה והתאוששות מהירה", ציינה אולגה.

 

כעבור יומיים, בליווי בעלה, שוחררה חנה גיטל לביתה עם התינוק החדש, כשהם מרגישים טוב ומודים לכל הצוות על היחס החם שקיבלו. שיהיה במזל טוב!

 


מנהל חדרי הלידה ד"ר חיים דוד והאחות אולגה ליאוננקו בריוקוב עם בני הזוג ייריש ובנם הטרי

 
הדפס

עוד ב"מה חדש?"

נשים - הפריה חוץ גופית
נשים - לידה טבעית
נשים - מרפאות חוץ
נשים - רצפת אגן
נשים - מעבדת מחקר
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד