דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

רפואה סינית לנשים בטיפולי פוריות (IVF)

רפואה סינית לנשים בטיפולי פוריות (IVF)

הרפואה הסינית מספקת כיום פתרון משלים לרפואה הקונבנציונאלית בתחומים שונים. ביחידה להפריה חוץ גופית (IVF) של המרכז הרפואי "הלל יפה" מאמצים גישה זו, ומאפשרים לנשים המטופלות ביחידה לקבל, במקביל לטיפול הרפואי, טיפול בדיקור סיני וצמחי מרפא, בדרך להגשמת רצונן להביא ילד לעולם.  

מחקרים שבדקו טיפולים משולבים של רפואה סינית עם רפואה קונבנציונאלית, הראו הכפלת אחוזי הצלחה של הריונות, אחוזים שהוסברו בכך שהרפואה הסינית משפרת את איכות רירית הרחם. הטיפול בדיקור סיני ובצמחים עשוי להגביר את זרימת הדם המקומית לרירית הרחם וליצור סביבה אידיאלית להשרשתו של העובר.

אצל נשים בטיפולי פוריות נוצר מצב של גירוי יתר עקב פעולת שאיבת הביציות הנדרשת מהן. פעולה זו גורמת לכאבים חזקים מאוד באזור הבטן התחתונה, שברפואה הסינית נקראת "תקיעות" (סטגנציה). התקיעות הזאת מפריעה לזרימה התקינה של חומרי ההזנה אל הרחם, וככל שהיא חזקה יותר כך יקשה על העובר המוחזר לרחם להשתרש. בטיפול בדיקור אנו עובדים, במקביל לטיפולי ההפריה הקונבנציונאליים, על נקודת שאמורות לתמוך בכל חלק מהתהליך, כולל על שיפור איכות הביציות ועל תהליך ההשתרשות עצמו, ובכך משפרים את היכולת הטבעית של הגוף לקלוט את ההיריון.

טיפולי הדיקור בתחום הפריון נתמכים כיום על ידי מחקרים שונים. לדוגמה, מחקר שנערך בגרמניה ופורסם במגזין המדעי Fertility & Sterility באוקטובר 2002, ציין שיעור הצלחה גבוה בהפריה חוץ גופית בקרב נשים שטופלו בדיקור סיני. קבוצת הניסוי טופלה בדיקור מיד לפני וגם אחרי החזרת העובר לרחם ושם נרשמו שיעורי הצלחה בכניסה להיריון של 42.5%, לעומת  26% בקבוצת הביקורת, שלא טופלה בדיקור.

הטיפול היעיל ביותר משלב אקופונקטורה (דיקור סיני), צמחי מרפא סיניים, שינוי תזונתי ודמיון מודרך.

השירות ניתן בתשלום דרך המרפאה לרפואה משלימה של המרכז הרפואי "הלל יפה".

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 04-7744671.

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד