דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

הלל יפה: הריון ולידה באווירה חורפית

מזג האוויר החורפי במיוחד לא הרתיע כ- 140 נשים הרות ובני זוגן מלהגיע לכנס הריון ולידה שערך אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה. בחוץ התמלאה הכנרת ובפנים הייתה אווירה חמימה. בתכנית האמנותית: סרט סוחט דמעות

 

2/12/2012 

שבוע שעבר, מזג אוויר חורפי במיוחד, אבל באולם הכנסים של המרכז הרפואי הלל יפה 140 נשים הרות ובני זוגן, כאלו שהחליטו שגשם או לא גשם, אין סיבה שלא להתעדכן בכל המידע הנדרש לפני הלידה המיוחלת.

 

בין הפינוקים שהוצעו לזוגות שהיו אמיצים לבוסס בשלוליות ישירות לכנס החמים היו ארוחת בוקר מפנקת, טיפול רפלקסולוגי ממטפלי המרפאה לרפואה משלימה של "הלל יפה", וכן  דוכני מידע בתחום ההיריון והלידה.  

 

במהלך היום נפגשו באות ובאי הכנס עם מומחי אגף האמהות, וזכו לשמוע הרצאות שיסייעו להם לקראת ההורות שבדרך. סרט קצר שהוקרן למשתתפים על הנעשה באגף האמהות גרם לחלק מהנוכחים לדמוע קלות, לאחר שבסרט הוצג סיפורה של אישה שהחלה טיפולי פוריות ב"הלל יפה" וכיום, 10 שנים מאוחר יותר, חובקת בת בריאה ויפהפייה.  

 

את הכנס חתם פאנל מומחים מתחומי המיילדות והיילודים שענה לשאלות השונות שעלו באולם, והזמין את הקהל הרב לבוא ולהתרשם מחדרי הלידה ומהשירותים השונים שמעניקה המחלקה.  

 

 צילום: ציון יחזקאל 

 

למחלקת נשים, יולדות ופריון

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד